btReality

info@btreality.com

Latest topics

» Претставете го вашиот клан!
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:45 am by BURL3

» BACKTOREALITY CW
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:40 am by BURL3

» Превземи "English Мusic"
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:28 am by BURL3

» Koj e najslabiot igrac vo btReality!
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:26 am by BURL3

» Koj e NAJDOBRIOT IGRAC VO btReality!
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:18 am by BURL3

» Turnir na InFluenz clanot
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:09 am by BURL3

» Nov Infancy Turnir od clanot INFANCY
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:06 am by BURL3

» Bulldogs Lan Cs Tournament
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:04 am by BURL3

» Zemax Online Tournament vo tek 2 kolo
btReality EmptyНед Мар 01, 2009 4:00 am by BURL3

Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 49 во Саб Окт 26, 2013 8:16 am


Forum

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења

ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМ

Ова е место каде што новите членови на форумот би се запознале и претставиле со останатите веќе регистрирани членови

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

11Основни правила ...
Нед Јан 18, 2009 4:37 pm
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Претставување на членови

Ова е место каде што новите членови на форумот би се запознале и претставиле со останатите веќе регистрирани членови

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

1123Pozzz by GsR
Чет Фед 12, 2009 2:00 pm
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Казни и опомени

Овде ке се казнуваат, предупредуваат сите оние кои не ги почитуваат правилата...

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

11Kазни Опомени и ...
Чет Јан 22, 2009 3:36 pm
Admin Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Пофалби и жалби до НАС

Пишете ни било каква забелешка, пофалба, идеја...

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

26Пофалби , ОВДЕ!...
Нед Мар 01, 2009 3:58 am
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Download

Ова е место од кое можете да превземете game patch-ови, мапи, демоа, software и се друго во врска со гејминг

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

1919Prevzemi igra FI...
Пет Јан 23, 2009 8:14 am
BURL3 Видете го последното мислење

Counter Strike 1.6

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

66Turnir na InFlue...
Нед Мар 01, 2009 4:09 am
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

22CS 1.6 AKTUELNI ...
Сре Фед 04, 2009 11:55 pm
BURL3 Видете го последното мислење

btREALITY Сервери

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења

btREALITY Public

btREALITY Public

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

44Naskoro ip
Чет Фед 05, 2009 12:26 pm
Admin Видете го последното мислење
Нема нови мислења

btREALITY ClanWar

btREALITY ClanWar

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

59Претставете го в...
Нед Мар 01, 2009 4:45 am
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

btREALITY Team

btREALITY Team

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

311Koj e najslabiot...
Нед Мар 01, 2009 4:26 am
BURL3 Видете го последното мислење

Забава

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења

Музика

Ваши хитови, фаворити, жанрови, омилени изведувачи итн

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

38Превземи "E...
Нед Мар 01, 2009 4:28 am
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Кладилница

Давајте предлози, коментари, типови за натпреварите што претстојуваат...

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења

SPAM

Оваа категорија се однесува на сите теми кои немаат поврзаност со Counter Strike, но не е исклучено и пишување за CS. Избегнувајте политички теми и настани, забранет е секаков вид на содржина со која се нарушуваат авторски права, линкови кои претставуваат рекламирање како и порно содржина

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

1425Вицови :P
Пет Јан 23, 2009 7:55 am
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

YouTube Сектор

Место каде што ќе можете да ставате линкови од видео записи

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

77За YouTube!
Нед Фед 01, 2009 2:04 pm
Admin Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Филм

Филмска сцена, актери, жанрови, серии, итн

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

39Naj interesen fi...
Саб Фед 14, 2009 6:44 am
eXe_Mkd Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спорт

Информации од спортот, трансфери, лига на шампиони, национални првенства, македонски тимови и репрезентации

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

512OSTANATI SPORTOV...
Саб Јан 24, 2009 11:32 am
Admin Видете го последното мислење

Игри

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења

Игри

Овде можете да разговарате или да поставувате прашања за било која игра .

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

28DISKUSIJA OKOLU ...
Нед Мар 01, 2009 1:09 am
BURL3 Видете го последното мислење
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

24DALI VI SE DOPAG...
Пон Јан 26, 2009 8:33 am
dReyk.LF Видете го последното мислење
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

24KAKO VI SE DOPAG...
Саб Фед 14, 2009 6:55 am
eXe_Mkd Видете го последното мислење
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00

Софтвер, оперативни системи, разно

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења

Матични плочи

Ова е базата на вашиот компјутер. Без него ништо, што и да правите џабе ви е. Пофалете се со вашата.

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења

Гејминг опрема

Компјутерски конфигурации, мауси, маус падови, слушали се што е поврзано за гејминг опремата може да дисктирате овдека.

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

1021NAJUBAVA TESTATU...
Пон Јан 26, 2009 9:15 am
dReyk.LF Видете го последното мислење
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења
Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења

Оперативни Системи

Се за оперативните ситеми Windows, Linux, Mac...

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

00
Нема нови мислења

Програми

Дискутирајте за програми и споделете го вашето искуство со другите

Модератори: Admin, BURL3, Moderators

22Download Acceler...
Сре Фед 04, 2009 10:36 am
v1510N.- Видете го последното мислење

Statistics

   
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Регистрирани членови: Никој
Legend : [ Administrators ][ Webadmin ][ Moderators ][ Spammers ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistics
Statistics

Нашите членови се испратиле точно 182 мислења

Постојат b>47 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е carnick

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 49 во Саб Окт 26, 2013 8:16 am  • Нови мислења Нови мислења
  • Нема нови мислења Нема нови мислења
  • Форумот е заклучен Форумот е заклучен
Сега е точно Саб Апр 04, 2020 11:17 am