btReality

info@btreality.com

Latest topics

» Претставете го вашиот клан!
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:45 am by BURL3

» BACKTOREALITY CW
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:40 am by BURL3

» Превземи "English Мusic"
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:28 am by BURL3

» Koj e najslabiot igrac vo btReality!
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:26 am by BURL3

» Koj e NAJDOBRIOT IGRAC VO btReality!
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:18 am by BURL3

» Turnir na InFluenz clanot
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:09 am by BURL3

» Nov Infancy Turnir od clanot INFANCY
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:06 am by BURL3

» Bulldogs Lan Cs Tournament
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:04 am by BURL3

» Zemax Online Tournament vo tek 2 kolo
Регистрирајте се EmptyНед Мар 01, 2009 4:00 am by BURL3

Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 49 во Саб Окт 26, 2013 8:16 am

Услови за регистрирање

In order to proceed, you must agree to the following:

И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.


Сега е точно Саб Апр 04, 2020 11:22 am